Algemene vergadering 2022
De algemene vergadering van onze coöperatie vindt plaats op 21 juni 2022.
Het wordt een editie in vol ornaat! We hopen dan ook dat jullie talrijk aanwezig zullen zijn om er een heuglijke dag van te maken. Kom praten over je activiteit en deel ervaringen met andere vennoten … kom luisteren naar de toekomst van de coöperatie, maak een groepswandeling door de straten van Sint-Gillis en geniet met z’n allen van een hapje en een drankje. Op 21 juni denken we samen na over de toekomst van onze coöperatie en brengen we onze stem uit. We wisselen de nodige informatie uit en zetten in op herbronning. Kortom,
21 juni belooft een vreugdevol weerzien te worden! Let’s coop!
Snelle links
- De resultaten van de stemming
- Ontdek het programma en schrijf je in
- De lijst van kandidaten voor de verkiezing van de Raad van bestuur
- De agenda van de formele algemene vergadering, de resoluties die ter stemming worden voorgelegd en de documenten
- Volg het programma live:
Iedereen beleeft de algemene vergadering op zijn eigen manier
Sommigen willen alle workshops meepikken, anderen slenteren gezapig rond met een drankje in de hand. Nog anderen kiezen een stoel uit in de KOP voor een conferentie en blijven daar zitten tot de avond valt. Er zijn ook mensen die van de gelegenheid gebruikmaken om bij te praten met oude bekenden. En dan vergeten we nog de lekkerbekken die zes keer langs de barbecue passeren, of de mensen voor wie “vergadering” synoniem is met ernst, een formele algemene vergadering waar alle vennoten geïnformeerd worden en hun stem kunnen uitbrengen. Ten slotte volgen sommigen de algemene vergadering van op afstand, achter hun scherm, door de hele dag de livestreams te volgen. Een ding is zeker: als je de algemene vergadering meemaakt, neem je deel aan het leven van onze coöperatie.
Het programma in een oogopslag
Vanaf 9 uur: ontbijt, keynote Democratie en coöperatie, een ijsbreker van formaat … en een dertigtal andere workshops
- 12-14 uur: komen eeeeten! Het is barbecuetijd 😊
- 14 uur: workshops en conferenties: Het beroep van adviesverlener herbekeken; Pauze nemen tijdens het werk, het is een kunst; Zich bijscholen om beter samen te werken …
- 15u30: het verslag van de dag
- 16u15: de formele algemene vergadering. We praten er over 2021, de rekeningen & de balans, maar ook over de toekomst en de vernieuwing van de Raad van bestuur
- 18u15: resultaten van de stemming, aperitief, hot dog (met én zonder vlees), muziek en dans!
Maar ook kalligrafie, sprot (ja hoor, sprot, je leest het goed … iets zoals sport maar dan specialer), boeken, sorbet … kortom, van alles een beetje, voor ieder wat wils, de hele dag door!
Ontdek het volledige programma
Hoe kan je stemmen?
Elke vennoot van de coöperatie heeft stemrecht (een persoon = een stem). De stemming verloopt elektronisch en zal geopend zijn van 8 tot 21 juni, 17u30. Alle vennoten zullen een mail krijgen met een link naar de stemmingsinterface. Bovendien zal je dit jaar ook kunnen stemmen vanaf je Smart-account.
Heb je graag meer informatie?
- Neem deel aan de workshops die in aanloop naar de algemene vergadering worden georganiseerd (via videoconferentie)
- Workshop over de cijfers van het jaar 2021 op donderdag 9 juni van 10 tot 11u30 (in het Frans) en 14 tot 15u30 (in het Nederlands)
- Workshop over de strategie van de internationale ontwikkeling van Smart op dinsdag 14 juni van 14 tot 15u30.
Schrijf je hier in voor de workshops - Ontdek de kandidaten voor de verkiezing van de Raad van bestuur
- Raadpleeg de resoluties die ter stemming werden ingediend en alle informatieve documenten
- Neem op 21 juni deel aan de algemene vergadering (in persoon of via livestreaming op de sociale netwerken)
Stel je vragen via mail op dit adres: letscoop@nullsmart.coop
#Letscoop2022